Все під контролем! Новий стандарт у системах моніторингу

Фурнітурна система activPilot Control дозволяє різними способами «контролювати» вікна за допомогою електроніки. Клімат-контроль, витяжки, моніторинг систем охоронної сигналізації – все це може управлятися та оцінюватися спеціально розробленими датчиками блокування. Вони інтегровані
у фурнітурні елементи, тому є зовсім непомітними, але дуже корисними доповненнями.

Моніторинг блокування за допомогою магнітних контактів

Непомітні датчики блокування гарантовано повідомляють, які вікна та балконні двері відкриті, а які – зачинені. Також вони можуть використовуватися як датчики контролю за радіаторами або витяжкою. Окремим важливим напрямом застосування є моніторинг з метою оповіщення про зловмисника, – датчики можуть бути поєднані (комбіновані) з усіма стандартними охоронними системами. Також ці датчики визнані системою охоронної сигналізації VdS (Property Insurer Association) та сертифіковані VdS за класом B.

Моніторинг блокування за допомогою RFID-контактів (VdS-C)

Winkhaus розробив нове рішення у сфері відеоспостереження вікон з інноваційною технологічною концепцією, яка полягає в наявності інтегрованого у фурнітуру RFID-датчика з транспондером (радіопередавачем). Будучи унікальним на ринку, цей елемент віконної фурнітури замінює стандартний магнітний контакт у будь-якій системі з керованим RFID-датчиком блокування. Ця технологія підвищує захист від навмисного пошкодження та порушень систем спостереження блокування. Сигнальні RFID-контакти визнані системою охоронної сигналізації VdS (Property Insurer Association) та сертифіковані VdS за класом B.

Напрями застосування activPilot Control

  • Моніторинг сигналізації: 
    • VdS класу В
    • VdS класу С
  • Клімат-контроль
  • Контроль вентиляції
  • Витяжка
Call Now Button