Image Alt

VIKNOVA

Типові віконні петлі – досить масивна і помітна в прорізі деталь. Прагнучи задовольнити сучасні вимоги до дизайну, виробники фурнітури для вікон стали випускати приховані петлі-невидимки. Вони допомагають створити стильний інтер’єр і функціональне скління, не привертаючи до себе увагу. Сховане кріплення монтується в ПВХ-вікнах будь-якої серії, сумісний з будь-профільною системою або склопакетом. Фурнітура в даному випадку ховається в фальці і не видно зовні.

Переваги та недоліки прихованих петель

Невидимі петлі для вікон і дверей мають багато плюсів:

  • Естетика . Деталі кріплення вбудовуються в фальц і не видно з лицьового боку при закритій стулці.
  • Герметичність. Потаємні петлі значно підвищують теплоізоляцію скління, захищають від протягів завдяки ущільнювальної гумі по периметру конструкції.
  • Зручність. Можна відкривати стулку в будь-якому положенні – вертикально, горизонтально, розорювати навстіж або залишати напіввідкритій. Приховані петлі функціонально схожі зі стандартними.
  • Надійна взломозащіта , особливо актуальна для жителів перших поверхів і котеджів. Прихована петля внизу сконструйована таким чином, щоб додатково захищати стулку від зняття.
  • Висока інсоляція . Зсув петлі до середини отвору при розчиненні стулки збільшує кут відкривання до 100 градусів. В кімнату проникає більше світла, поліпшується огляд.
  • Довговічність. Завдяки спеціальних пазах петлі можна регулярно змащувати. Завдяки цьому фурнітура зношується значно повільніше.

Недолік прихованих петель – обмежена стійкість до навантаження. Система здатна витримати стулку вагою до 100 кг.

Конструктивні особливості

Скритолежащая фурнітура розроблялася для віконних систем з натуральної деревини. Від стандартної фурнітури вона відрізняється тим, що петлі розміщуються не збоку стулок, обмежують їх відкривання до 100 °. Петлі приховані між рамою і стулкою, непомітні з боку. Таке кріплення виконує ті ж функції, що і звичайний. При наявності невидимої фурнітури вгорі відкритої стулки може виникати невеликий люфт, що не є дефектом.

Call Now Button