Алюмінієвий віконний профіль підходить для скління нежитлових приміщень: балконів, лоджій, веранд, альтанок, громадських і комерційних площ. Легкий і міцний матеріал захищає від вогкості і протягів всю квартиру, не тільки приміщення балкона. Вироби служать десятиліттями: профіль стійкий до корозії, міцний і надійний. Недоліками алюмінієвого скління лоджії можна вважати високу теплопровідність для рам з холодного металу без тепловставкі, високу вартість для теплого металу з термоизолирующей вставкою, вимогливість до обробки.

Види алюмінієвого скління лоджії і балкона

холодне

Застосовують для захисту приміщення від вітру, опадів, пилу. Організовують в невимогливих до теплоізоляції приміщеннях. Встановлюють в цехах, зимових садах, на складах, балконах.

тепле

Монтують в житлових кімнатах, на теплих лоджіях з алюмінію. Для захисту від холоду всередині профілю розміщують теплоізоляційний вкладиш з поліуретану. Він надійно ізолює холод.

рамне

Монтується з профілю стандартної ширини. Привабливо виглядає. Просто встановлюється і тому коштує дешевше. У порівнянні з безрамними такі вікна пропускають менше світла, але вони міцніші – можна склити великі по майданчика лоджії.

Безрамне

Максимально збільшує природну освітленість приміщення. Створюється з профілю невеликої ширини. Шви непомітні з вулиці, що створює враження єдиного скляного полотна. З такими стеклами красиво виглядають зимові сади, лоджії, обладнані для літнього дозвілля.

Розсувне

Які плюси і мінуси у лоджії з розсувного алюмінію? Тут більше корисна площа, можна розмістити компактні меблі, білизняний сушилку. Стулки займають мінімум місця, економлять простір. На балконі з розсувного алюмінію скління з великим світловим прорізом. Воно впускає в кімнату багато світла.

Розглянемо докладно плюси і мінуси холодного скління балкона алюмінієм.

Плюси алюмінієвого скління

  • Алюмінієвий профіль в 2-3 рази дешевше дерев’яного або пластикового . Метал без термовставки недорогий, але практичний.
  • Легковагі конструкції не навантажують перекриття . У будинках старої споруди небезпечно обтяжувати лоджії. Легкий метал позбавить від витрат на опорні стовпи, інші способи зміцнення балкона.
  • Портальні системи економлять місце . На лоджіях, верандах, в прибудовах, альтанках популярні портальні (розсувні) вікна , двері: про них не вдаришся головою, гострі кути відкритих орних стулок не завдадуть травм.
  • Вогнетривкі рами – додатковий захист від пожежі . Негорючий алюміній при нагріві не коптить, перешкоджає поширенню вогню.
  • Балконні блоки укомплектовані захисною фурнітурою з прихованими запірними механізмами . Вони створюють додатковий бар’єр на шляху зловмисника.

 

Мінуси алюмінієвого скління

  • Алюміній легко проводить тепло . Його невисока теплоізоляція для лоджій, торгових і громадських будівель прийнятна. У житлових приміщеннях з алюмінієвими вікнами взимку і в міжсезонні холодно.
  • Порожній профіль не захищає від шуму . Звукові хвилі легко проходять через порожнистий бар’єр металевої рами, проникаючи в приміщення. З алюмінієвими рамами від відпочинку і роботи відволікає шум машин, голоси з вулиці, звук сигналізацій.
  • Взимку вікна мерзнуть, в міжсезоння – течуть . Від паморозі, патьоків на склі не врятує додаткова вентиляція, інші опції, рекомендовані для конструкцій з ПВХ. Єдиний варіант – врівноважити температури, щоб температура по обидва боки вікна відрізнялася на 3-5 градусів. Це нормально для балконного приміщення, але не для дитячої кімнати.

Рамні і безрамні алюмінієві балконні блоки програють пластику, дереву в енергозбереженні та шумоізоляції. Недоліки компенсує малу вагу, доступна ціна, вогнетривкість, міцність.

Call Now Button