Сучасний замок – для сучасних людей

Замок blueMatic EAV3 – це автоматична система з багатоточковим замиканням і вбудованою електричною функцією відмикання. Ця автоматична функція розроблена за принципом механічного замка autoLock AV3 і зручно відмикається натисканням кнопки за допомогою електричного механізму.

Елегантна технологія, як додаткова перевага

Автоматичний замок з електроприводом дозволяє масивним кликам та ущільнювальним елементам автоматично захоплювати планку (зачеп) при замиканні дверей, що дає автоматичну безпеку і щільне прилягання дверей. Однак, замок blueMatic EAV3 пропонує ще більше зручностей. Замкнені двері можна легко відкрити за допомогою пульту дистанційного керування або внутрішньої системи зв’язку. Клики, ущільнювальні елементи і планка втягуються всередину замка натисканням кнопки, миттєво відкриваючи доступ через замкнені двері. Це не лише зручна, а й елегантна технологія.

Електричні компоненти замка також можуть бути модернізовані до рівня автоматичного замка autoLock AV3 від Winkhaus. Додатковий дверний привід, що обертається, також пропонується на вибір.

Перемикач на денний режим також може бути вбудований у планку ригелю, щоб залишити двері відкритими на певний період часу, подібно до електричного перемикачу з функцією перемикання на денний режим.

Легко і просто

Керувати системою безпечного замикання дверей blueMotion можна швидко і максимально комфортно.

Call Now Button