Історія

Від моменту випуску першого вікна і до сьогоднішнього дня, продукція виготовляється виключно з німецького профілю “REHAU” та фурнітури “WINKHAUS”.

Компанія «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР» є одним з провідних виробників металопластикових вікон, дверей та інших конструкцій з ПВХ в західній Україні. Наша компанія була заснована у 2000 році і за час своєї діяльності зарекомендувала себе на промисловому ринку як авторитетний виробник металопластикових вікон та надійний партнер по бізнесу.
Пріоритетом розвитку компанії «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР» є найвища якість металопластикових вікон та найвищі стандарти обслуговування клієнтів.

 

Місія компанії – зробити помешкання наших споживачів більш комфортними та затишними завдяки металопластиковим вікнам високої якості.

2012

у 2012 році  ТОВ «РЕНОМЕ – ПАРТНЕР» почало переробку профільної системи GENEO від компанії REHAU.

2011

у 2011 році почали виробляти склопакети за інноваційною технологією «Теплий край»

2007

у 2007 році закуплено обладнання та запроваджено власне виробництво склопакетів

2006

у 2006 році було проведено заміну старого обладнання на високотехнологічну виробничу лінію німецької фірми URBAN. 

Наші ПВХ-конструкції відповідають вимогам ДСТУ, санітарно-епідеміологічної експертизи та вимогам компанії REHAU, щодо якості готових виробів. Кожні 2 роки, органами сертифікації та метрології, проводиться випробування металопластикових конструкцій на відповідність ДСТУ та технічним умовам, що посвідчується сертифікатом відповідності. Також щомісячно проводиться технічний аудит виробничих процесів виготовлення металопластикових вікон, оригінальних комплектуючих, якості готових виробів, підтвердженням чого є статус «авторизований партнер REHAU».

Виробничі потужності компанії «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР» займають площу 5000 квадратних метрів. На території нашого заводу розташоване сучасне виробниче обладнання для виготовлення конструкцій з ПВХ, що дозволяють випускати близько 120 одиниць продукції у зміну, лінія по виробництву склопакетів (близько 250 склопакетів у зміну). Головна перевага заводу в тому, що він укомплектований найкращим обладнанням німецького виробництва з врахуванням усіх технологічних вимог.

Наше підприємство має розвинену дилерську мережу, через яку реалізує більшу частину металопластикових вікон, виконує замовлення приватних осіб, співпрацює з багатьма підприємствами та установами.

250
склопакетів

Виготовляє цех за одну зміну

5000
М. кв.

Займають виробничі потужності компанії

20
років

Досвіду з виготовлення віконних конструкцій

32500
М. кв.

Віконних конструкцій виготовили в 2019 році

Зацікавлені в співпраці?

Від моменту випуску першого вікна і до сьогоднішнього дня, вся продукція виготовляється виключно з німецьких комплектуючих, профілю REHAU та фурнітури WINKHAUS. Всі операції виконуються висококваліфікованими спеціалістами на сучасному обладнанні.

Call Now Button