Розумна вентиляція одним дотиком

Єдина віконна система вентиляції будинку з захистом RC2. Сенсорне та дистанційне керування. Таймінг провітрювання. Інтеграція з системами розумного будинку.

ActivPilot Comfort PADM

Висока герметичність сучасних будівель призводить до того, що контрольований приплив свіжого повітря до приміщення стає щоденною необхідністю. Навіть у квартирах, оснащених рекуператорами, останнім часом можна помітити тенденцію переваги все ж таки природного обміну повітря. Інноваційна фурнітура Winkhaus activPilot Comfort PADM забезпечує автоматичний і природний обмін повітря у будинку і захищає від спроб злому та інших неприємних сюрпризів.

Провітрювання без меж

Автоматична віконна система Winkhaus activPilot Comfort PADM є одним з найновіших рішень в області природного, комфортного і, що найголовніше, безпечного провітрювання приміщень незалежно від погоди. Це єдина система, до функціоналу якої доданий новий спосіб провітрювання. Новаторське рішення полягає у паралельному зміщенні стулки щодо вікна всього на 6 мм. Зазор у 6 мм забезпечує рівномірний і поступовий приплив свіжого повітря знизу та відтік використаного через верхню частину вікна.

Провітрювання при використанні activPilot Comfort PADM не тільки підвищує якість повітря у будинку або квартирі, але і дозволяє уникнути надмірної вологості і появи на стінах небезпечної цвілі. Крім того, вікно з функцією паралельного провітрювання є солідною звукоізолюючою перешкодою і набагато краще захищає приміщення від всіляких зовнішніх шумів, ніж вікно у положенні нахилу.

Зручно і безпечно

Система Winkhaus activPilot Comfort PADM оснащена високотехнологічним електроприводом, що робить процес провітрювання повністю автоматизованим. Електропривод за допомогою електромотора дозволяє переводити віконну стулку у закрите, відкрите положення або у режим паралельного провітрювання. Час провітрювання і замикання можна програмувати. Завдяки цьому, приміщення у квартирі або будинку можуть провітрюватися автоматично, навіть коли мешканці відсутні. Віконна система Winkhaus activPilot Comfort PADM відповідає вимогам підвищеного рівня захисту від злому до класу протизламності RC2 та забезпечує надійний захист від несанкціонованого проникнення навіть у режимі паралельного провітрювання!

Легко і просто

Управляти віконною системою activPilot Comfort PADM неймовірно зручно — система оснащена сенсорною панеллю і пультом дистанційного керування. Можна задати потрібний час для провітрювання, або відкрити вікно вручну. Завдяки платі з модулем радіозв’язку EnOcean, система може бути інтегрована безпосередньо у рішення Home Server, такі як wibutler або Eltako.
activPilot Comfort PADM легко інтегрується з іншими інтелектуальними системами: клімат-контролю, датчиками якості повітря — вони можуть активувати провітрювання самостійно, якщо це необхідно. Крім того, можлива інтеграція у систему управління сигналізацією, освітленням та опаленням. Наприклад, система може бути встановлена ​​таким чином, що радіатор автоматично вимикається, коли вікно відкрите, або у разі відкривання вікна під час відсутності мешканців вмикається світло і звукові ефекти.

Розуміння комфорту та безпеки змінюється так само разом з тим, як змінюємося ми і світ навколо нас. Речі і предмети, які ще вчора були зручними, поступаються місцем новим, більш сучасним і функціональним. Роботизація житла вже не виглядає фантастикою для звичайної сучасної людини і навіть не очікується в якомусь найближчому майбутньому — все це вже відбувається прямо зараз.

Якщо ви забуваєте про провітрювання, нехай про це подбають Ваші вікна. Завдяки автоматичній віконній системі Winkhaus activPilot Comfort PADM провітрювання Вашого будинку може бути систематичним і природним.

Call Now Button