Скляні дахи Sky light

Система Зимових Садів виникла в формі конструкції, яка робить можливим безпосередній контакт користувачів з природою і навколишнім пейзажем. Конструкція цього типу повинна забезпечити нову якість життя в житловій площі, зі світлом падаючим зверху.

Головною ідеєю системи є можливість побудувати незалежну, інтегровану конструкцію даху з алюмінієвих термічно ізольованих профілів. Алюмінієво – скляний дах складається з кроквяних і підкроквяних балок характерної форми перевернутого «Т», що спирається на суцільні профілі балки навісу і пристенной примикає балки. Ціле підпирають профілі стійок. Така ідея дозволяє будувати конструкційний каркас зимового саду з можливістю заповнення прорізів, що виникли в вертикальних стінах, незалежно вікнами і дверима, а також дозволяє формувати навіть найскладнішу геометрію даху.

Система Зимових Садів MB-WG60 відповідає найвищим вимогам в області термічної ізоляції профілів, непроникності дощової води та повітронепроникності, а також гарантує належну вентиляцію при застосуванні відповідного вентиляційного обладнання незалежно від погоди.

Профіль балки навісу оснащений інтегральної внутрішньої водостічної трубою, яка попереджає накопичення конденсату на склопакетах з внутрішньої сторони приміщення.

Повна водонепроникність і вітрова щільність досяжний, завдяки введенню суцільних мембран EPDM, які одночасно не допускають зовнішнього холодного повітря на внутрішній поверхні алюмінієвих профілів.

Залишились запитання?

Заходьте в наш Шоурум за адресою:
м. Рівне, вул. Соборна, 364 В.
Фірмовий салон вікон «ВІКНОВА»

Ми з радістю надамо вам кваліфіковану консультацію.

Телефонуйте: (067) 363 10 54

Можливо саме зараз неробочий час.

Замовте зворотній дзвінок

Call Now Button