Технології Winkhaus для розумних будинків

Завдяки smart рішенням вікна вийшли далеко за межі своїх традиційних функцій. Сьогодні цифрові технології дозволяють поєднати у вікні безпеку будівлі, енергоефективність та створення комфорту в приміщенні.

Розумна вентиляція одним дотиком

Єдина віконна система вентиляції будинку з захистом RC2. Сенсорне та дистанційне керування. Таймінг провітрювання. Інтеграція з системами розумного будинку.

Winkhaus blueCompact

На зміну численним механічним ключам приходить нове покоління систем контролю доступу — електронна бездротова система Winkhaus blueCompact.

Новий стандарт у системах моніторингу

Фурнітурна система activPilot Control дозволяє різними способами «контролювати» вікна за допомогою електроніки.

Сучасний замок – для сучасних людей

Замок blueMatic EAV3 – це автоматична система з багатоточковим замиканням і вбудованою електричною функцією відмикання.

Інтеграція вікон у систему smart house

Для клієнта звичним є дистанційне відкривання вхідної хвіртки чи гаражних воріт, жалюзів, управління світлом. Використання метеостації, яка контролює показники внутрішньої та зовнішньої температури, вологості, геоприв’язку. Всі ці функції разом з управлінням опаленням, провітрюванням та кондиціонуванням об’єднуються разом у централь управління розумним будинком. Там мають бути і віконні конструкції.

Віконна конструкція, оснащена датчиками, сенсорами чи автоматикою, дозволяє говорити не про заповнення прорізу, а про інтеграцію у екосистему будинку.

Замовник, який здатний розуміти сучасні технології, зрозуміє необхідність сучасних рішень віконної індустрії.

 

Що може квартира з технологією розумного будинку

Слідкувати за енерговитратами, доступ до камер спостереження, управління освітленням, клімат контроль, сигналізація. Кожен з пунктів дозволяє підняти статус помешкання та простіше його продавати. З іншого боку, така система дозволяє економити.

Call Now Button